به گزارش روابط عمومی کارگزاری دلیران پارس، شرکت بورس اوراق بهادار در روزهای اخیر با افتتاح شعب جدید کارگزاری دلیران پارس در شهرستان های کاشان، ساوه و گنبدکاووس موافقت و متعاقب آن دفاتر جدید کارگزاری در این شهرستان ها آغاز به کار کرد.

کارگزاری دلیران پارس هم اکنون از نظر توسعه دفاتر و شعب در میان ۱۵ کارگزاری برتر کشور قرار دارد و افزایش دفاتر آن به ۵۰ شعبه تا پایان سال در دستور است.

خدمات بورسی کارگزاری دلیران پارس تا کنون در استان‌های تهران با ۵ شعبه، البرز با ۳ شعبه، اصفهان با ۳ شعبه، قزوین و کرمان هر یک با دو شعبه و همچنین استان‌های مرکزی، قم، فارس، زنجان، گلستان، مازندران، خراسان رضوی، کرمانشاه، بوشهر، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی، بوشهر و هرمزگان ارائه می‌شد که با افتتاح دفاتر جدید، تعداد شعب کارگزاری به ۳۳ شعبه رسید.

این در حالی است که کارگزاری دلیران پارس برای ثبت نام متقاضیان در کارگزاری و صدور کد بورسی با بیش از ۹۰۰ دفتر پیشخوان دولت نیز قرارداد دارد.

آزاد سازی سهام عدالت و اعلام حمایت‌های دولت از بازار سرمایه در سال جاری موج عظیمی از سهامداران جدید را وارد بورس اوراق بهادار کرده است، این در حالی است که فقدان خدمات کارگزاران بورس اعم از مدیریت معاملات، کنترل ریسک و راهنمایی، مشاوره و آموزش در بسیاری از شهرهای کشور به عنوان حلقه مفقوده ارتباط مردم با بازار سهام وجود داشته و و به عنوان خلاء جدی احساس می‌شود.

بنا بر برخی آمارها در حال حاضر از ۱۳۵۹ شهر کشور تنها ۲۵۰ شهر به دفاتر و شعب کارگزاری‌های بورس دسترسی دارند، بر این اساس توسعه دفاتر و شعب کارگزاری دلیران پارس از برنامه‌ها و اولویت‌های اصلی بوده و تا پایان سال توسعه دفاتر تا رسیدن به ۵۰ شعبه فعال در سراسر کشور در دستور کار خواهد بود.

لینک خبر