حضور شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس در نمایشگاه کیش اینوکس 2020


شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس با حضور در نمایشگاه کیش اینوکس 2020 به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های گروه و به خصوص کارگزاری دلیران پارس پرداخته است.
دوزاردهمین نمایشگاه فرصت های سرمایه گذاری کشور و هفتمین نمایشگاه بورس، بانک، بیمه و خصوصی سازی از 19 آبان ماه و به صورت مجازی آغاز به کار کرد.
بنا بر این گزارش شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس با حضور در بخش بازار سرمایه این نمایشگاه به معرفی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت کارگزاری دلیران پارس از زیر مجموعه های این گروه پرداخته است.
گروه دلیران پارس در ادوار مختلف نمایشگاه کیش اینوکس حضوری پررنگ و فعال داشته و با توجه به محدودیت های ایجاد شده در پی شیوع بیماری کرونا همانند دیگر شرکت ها به صورت مجازی در نمایشگاه کیش اینوکس 2020 شرکت کرده است.
پروفایل شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس در کیش اینوکس 2020 به مدت یک سال در معرض دید مخاطبان قرار داشته و روزآمدترین تحولات شرکت سرمایه گذاری و کارگزاری دلیران پارس از طریق آن به اطلاع بازدید کنندگان خواهد رسید.
علاقمندان می توانند از طریق لینک زیر از پروفایل شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس در بخش بازار سرمایه نمایشگاه کیش اینوکس 2020 بازدید کنند.

 

http://kishinvex.com/%d8%af%d9%84%db%8c%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d9%be%d8%a7%d8%b1%d8%b3/