جهت خرید عرضه اولیه ها در کافیست بر اساس اطلاعیه عرضه اولیه که در وب سایت و شبکه های اجتماعی کارگزاری به اطلاع مشتریان میرسد در روز عرضه در ساعت تعیین شده اقدام به خرید عرضه اولیه نمایید.

(قابل توجه است که بازه زمانی درخواست خرید عرضه اولیه در روز عرضه از طریق پیام ناظر در سیستم معاملات آنلاین به اطلاع مشتریان میرسد.)

 

جهت خرید عرضه اولیه از طریق سیستم معاملات آنلاین به صورت زیر عمل نمایید:

1. وارد سیستم معاملات آنلاین به آدرس https://online.daliranbroker.com  شوید و نام کاربری و پسورد خود را وارد کنید.

 

2. سپس در ستون سمت راست بخش واریز وجه کلیک نمایید و نسبت به شارژ حساب خود به میزان دلخواه اقدام نمایید.

 

 

 

3. پس از شارژ حسابتان در نوار بالا قسمت قدرت خرید مشاهده می کنید که موجودی حسابتان به میزان شارژ انجام شده افزایش یافته است.

 

4. سپس جهت ارسال سفارش خرید عرضه اولیه در قسمت میانی صفحه معاملات در بخش ارسال سفارش نماد معاملاتی مورد نظر را جست جو و انتخاب نمایید.

 

5. پس از انتخاب نماد مورد نظر در قسمت میانی صفحه معاملات بخش خرید در کادر قیمت، حداکثر قیمت مورد نیاز را وارد نمایید (برای نماد شستا قیمت 8600 ریال را وارد نمایید) و در بخش تعداد، تعداد سهام دلخواه مورد نظر خودتان(تا میزان حداکثر تعداد سهام تخصیصی برای هر نفر) جهت خرید را انتخاب نمایید.

(به عنوان مثال برای خرید نماد شستا به مبلغ 4،500،000 تومان تعداد 5208  یا به مبلغ 8،640،000 تومان تعداد 10000 را وارد نمایید) و در نهایت گزینه خرید را کلیک نمایید.

 

6. در پایان در پایین صفحه در بخش سفارشات باز سفارش خرید خود را مشاهده میکنید.

 7. همچنین قابل توجه است که تخصیص عرضه اولیه ها چند ساعت پس از ساعت پایان بازار انجام میپذیرد.