دفاتر محترم پیشخوان جهت همکاری با کارگزاری دلیران پارس بایستی بخش مربوط به کارگزاری دلیران پارس را در سامانه epishkhan.ir فعال نمایند.

جهت فعالسازی کافیست مانند ویدئوی زیر در بخش آموزش مجازی اقدام به انجام آزمون (کارگزاری دلیران پارس) نمایید و پس از قبولی در آزمون آیکون مربوط به کارگزاری دلیران پارس در سامانه epishkhan.ir شما فعال می گردد.

قابل توجه است که روال فعالسازی مانند ویدئوی زیر می باشد با این تفاوت که عنوان آزمون (کارگزاری دلیران پارس) است و مرحله پرداخت هزینه به دلیل رایگان بودن هزینه برای دفاتر طرف قرارداد کارگزاری دلیران پارس موجود نمی باشد.

 

 

 

 

قابل توجه است که نرخ پاداش ثبت نام مشتریان کارگزاری دلیران پارس به شرح زیر می باشد:

مبلغ اضافه واریزی به منظور بالا بردن انگیزه توسط کارگزاری دلیران پارس در صورت ثبت درخواست کمتر از 50 نفر در ماه مبلغ 20,000 تومان و در صورت ثبت درخواست بالاتر از 50 نفر در ماه مبلغ 30،000تومان به ازای هر نفر در پایان هر ماه پرداخت خواهد شد.

 

همچنین نظر به بهبود و ارتقا سیستم و فرآیند احراز هویت جهت سهولت کار و صرفه جویی در زمان شما و افزایش قابل توجه سرعت تایید و فعالسازی کد معاملاتی مشتریان و رضایت مشتریان یکپارچه سازی سیستم احراز هویت دلیران پارس با سجام و ثبت نام مشتریان از طریق لینک زیر مقدور گردید:

club.daliranbroker.com/sejam

 

جهت پشتیبانی دفاتر و ارتباط با ما با شماره 41565000-021 و داخلی 119 تماس حاصل فرمایید

کانال تلگرام اطلاع رسانی و پشتیبانی daliranpishkhan@